ENEN
Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kas ir drosele naftas un gāzes operācijās?

Laiks: 2022-02-22 Rezultāti: 105

图片 2

Lielākajā daļā naftas un gāzes ražošanas iekārtu tiek izmantota ierīce, kas pazīstama kā droselis, lai kontrolētu no urbumiem ražoto šķidrumu plūsmu. Parasti tādās iekārtās kā līnijas sildītāji un urbuma vietas separatori ir drosele. Tam ir maza atvere, ko sauc par čoku pupiņu, kas palīdz samazināt spiedienu, šķidrumam plūstot caur to. Drosele ir paredzēta, lai apstrādātu erozīvu darbību, kas rodas smilšu daļiņu veidā šķidrumos. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par droseli, tā daļām un veidiem.

Kas ir droseļvārsts?
Droseles vārsts naftas atradņu sildītājā, urbuma vietas separatorā un citās naftas un gāzes iekārtās ir līdzīgs pozitīvajam droselim. Tas aizstāj motora pārsega komplektu, un tam ir spraudņa komplekts un regulējams paceļams kāts, kas ievietojas pupiņā. Tas ļauj operatoram pielāgot spiedienu un plūsmu atbilstoši procesa prasībām. Regulējami droseles vārsti parasti tiek piegādāti ar manuālu vai automātisku vārsta kāta operatoru, un tie ir biežāki to elastības dēļ.

Pupiņu izmērs droseles vārstā
Izgatavota, izmantojot tēraudu vai citus izturīgus materiālus, ir nomaināma pupiņa vai ieliktnis, kas izgatavots ar precīzu diametru. Tas ir dažāda izmēra un veido droseli, caur kuru izplūst šķidrumi.

Droseles vārstu veidi
Adatas un sēdekļa aizrīšanās

Šī ir visvienkāršākā pozitīvās droseļvārsta variācija, kas sastāv no konusa formas spraudņa, kas ievietojas pupiņā. Tam ir paceļams kāts un rokrats.

Plug and Cage Droseles
Tas parasti izmanto spraudni kā vadības komponentu, lai ierobežotu šķidrumu plūsmu pārnestā būra iekšējā diametrā. Pieslēgvietas būrī ir sakārtotas tā, lai nodrošinātu vispiemērotāko plūsmas un vadības jaudas kombināciju dažādiem mērķiem.

Populāras kategorijas