ENEN
Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kas ir volframa karbīds?

Laiks: 2022-02-22 Rezultāti: 48

Volframa karbīda teorētiskais oglekļa saturs ir 6.128% (atomu 50%). Ja oglekļa saturs volframa karbīdā ir lielāks par teorētisko oglekļa saturu, volframa karbīdā parādās brīvais ogleklis (WC+C), un brīvā oglekļa klātbūtne saķepināšanas laikā rada apkārtējo karbonizāciju. Volframa graudi aug, kā rezultātā veidojas nevienmērīgi cementēta karbīda graudi; volframa karbīdam parasti ir nepieciešams augsts oglekļa savienojums (≥6.07%), brīvais ogleklis (≤0.05%), un kopējais oglekļa daudzums ir atkarīgs no cementētā karbīda ražošanas procesa un pielietojuma diapazona.

图片 1

Cementētā karbīda prasības attiecībā uz volframa karbīda tualetes daļiņu izmēru, saskaņā ar cementētu karbīdu dažādiem mērķiem, izmanto dažāda izmēra volframa karbīda daļiņas; cementēta karbīda griešanas instrumenti, piemēram, griešanas malas V-CUT nazis utt., apdares sakausējums ir izgatavots no īpaši smalka smalkgraudaina volframa karbīda; vidēji graudains volframa karbīds tiek izmantots sakausējumu raupjai apstrādei; vidēji rupji graudains volframa karbīds tiek izmantots kā izejviela gravitācijas griešanai un lieljaudas griešanas sakausējumiem.

Rupjgraudains volframa karbīds tiek izmantots kalnrūpniecības instrumentiem ar augstu iežu cietību un lielu trieciena slodzi; vidēji graudains volframa karbīds tiek izmantots kā izejmateriāls nodilumizturīgām detaļām, ja iežiem ir mazs trieciens un neliela triecienslodze; ja tiek uzsvērta tā nodilumizturība, spiedes izturība un virsmas apdare, kā izejmateriāls tiek izmantots īpaši smalks, smalks smalks un vidēji graudains volframa karbīds; triecienizturīgie instrumenti galvenokārt ir izgatavoti no vidēja un rupja graudu volframa karbīda.

Uzglabāšana: Tas jāuzglabā vēsā un sausā noliktavā. Transportēšanas laikā iepakojuma konteineram jābūt neskartam un aizsargātam no lietus un saules gaismas.

Iepakojums, uzglabāšana un transportēšana: Produkts ir iepakots dzelzs mucās (plastmasas mucās), kas izklāta ar polietilēna plastmasas maisiņiem, un katra maisa neto svars nedrīkst pārsniegt 50 kg. Uz ārējā iepakojuma cilindra jābūt uzrakstam "mitrumizturīgs" un "uz augšu". Produkts jāuzglabā vēsā un sausā noliktavā. Transportēšanas laikā pievērsiet uzmanību tam, lai iepakojuma konteiners būtu labā stāvoklī un novērstu lietus un saules gaismas iedarbību.

Izlietojums:
1. To plaši izmanto kā ātrgaitas griešanas virpošanas instrumentus, krāsns konstrukcijas materiālus, reaktīvo dzinēju sastāvdaļas, metālkeramikas materiālus, pretestības sildelementus utt.
2. To izmanto griezējinstrumentu, nodilumizturīgu detaļu, metālu, piemēram, vara, kobalta un bismuta, kausēšanas tīģeļu un nodilumizturīgu pusvadītāju plēvju ražošanai.
3. To izmanto kā īpaši cietu instrumentu materiālu un nodilumizturīgu materiālu. Tas var veidot cietus šķīdumus ar daudziem karbīdiem. WC-TiC-Co karbīda instrumenti ir plaši izmantoti. To var izmantot arī kā modificētu piedevu NbC-C un TaC-C trīskāršo sistēmu karbīdiem, kas var ne tikai samazināt saķepināšanas temperatūru, bet arī saglabāt lieliskas īpašības, un to var izmantot kā kosmosa materiālus.
4. Volframa karbīda (WC[9]) pulveri sintezē, izmantojot volframa anhidrīdu (WO3) un grafītu augstā temperatūrā 1400-1600℃ reducējošā atmosfērā. Blīvus keramikas izstrādājumus var iegūt ar karstās presēšanas saķepināšanu vai karstās izostatiskās presēšanas saķepināšanu.

Populāras kategorijas